Dziś niedziela palmowa na sumie poświęcenie palm oraz prosimy Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Bucze aby rozdało nagrody za najpiękniejsze palmy czy też najwyższe. Msze święte o godzinie 10 30 i po południu o godzinie 14 30 Gorzkie Żale a po nich Msza święta. Dziś ofiary przeznaczone są jako inwestycyjne. A na Gorzkich Żalach na dekoracje do Grobu Pańskiego.

Msze święte w tym tygodniu

w poniedziałek we wtorek i w środę msze święte tylko rano w środę nowenna i msza święta również rano o godzinie siódmej.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam rodziny na środę o godz. 8.00

Elżbiety Turek, Małgorzaty Gemzy, Stanisława Gemzy, Bwrnadety Jarosz, Urszuli Buchała, Józefy Urbańskiej, Ireny Jarosz.

Podziękowania

Dziękujemy Pani Zofii Cisak za pomoc w przygotowaniu obrusòw , dziękuję także państwu Boracom, oraz za bezinteresowną pomoc ks. Ignacemu. Dziękuję także Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi uczę oraz także sklepowi i panu Czesławowi za dary i parafii.

Dziękuję także za pomoc P.Ciećko w nabyciu pojemnika 20 litrowego do wody chrzcielnej i stojakiem.

MSZE ŚWIĘTE od 20 marca do 27 marca 2016 r.

Niedziela     20 marca 2016.

Godz.7.00 + Józefa Ciećko, Józefa syna

Godz.10.30+ Józefa Gładysza w dniu imienin od wnuków, prawnuków ze Szczepanowa

Godz.15.00+ Józefa Boruty w 6 rocznicę. śmierci

godz.7.00 + Tadeusza Szczupała od córki Katarzyny z Mariuszem.

Wtorek godz.7.00 +Tadeusza Szczupała od córki Reginy z Bogdanem

Środa

Godz.7.00 + Tadeusza Szczupała od dyrektora, nauczycieli, nauczycieli emerytów, pracowników administracyjnych Publicznej Szkoły Podstawowej w Buczu.

Czwartek Godz. 7.00 + Dariusza Sarleja w rocznicę śmierci od ojca chrzestnego.

Piątek w tym dniu nie ma Mszy świętej

Sobota godz. 7.00 +Andrzeja Andreasika , Józefa Ciećko , Marty i Juliana Pamułów

Niedziela     20 marca 2016.

Godz.7.00 + Wiesława Jarosza

Godz.10.30+ chrzest Hanny Marii MularZ

Godz.15.00 + Stanisława Cierniaka żony Eleonory wnuka Dariusza

Poniedziałek Wielkanocny

Godz.7.00 w 20 rocznicę śmierci Tadeusza Cisaka od Barbary Pachniewskiej

Godz.9.00 + Stanisław   Sarleja żony Elżbiety , Stanisława syna wnuka Dariusza

Godz.10.30

+ Tadeusza Szczupała od kolegów i koleżanek że Szkoły Podstawowej w Buczu

Caritas przy parafii w Buczu zwraca się do wszystkich sieci sklepów na terenie parafii o wystawienie koszów na żywność dla rodzin potrzebujących . Żywność można również składać do kosza w kościele. Za wszystkie dary serdecznie dziękują.