Dziś 3 Niedziela Wielkiego Postu. Msze św. o godzinie 7.00, 10.30 i 14.30 Gorzkie Żale i po nich Msza święta.

W poniedziałek  liturgicznie przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca. Składamy życzenia wszystkim noszącym imię Józef.

W środę  zapraszamy na nowennę do MBNP zaś po nowennie spotkanie klasy 6 ze szkoły podstawowej w Buczu.

W piątek   Msze święte o godzinie 7.00   i droga krzyżowa oraz  popołudniu droga krzyżowa godzinie17.00 po niej  Msza św. Po Mszy św. zapraszam klasy gimnazjalne do podpisania indeksów w zakrystii.

W sobotę wypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – jest to dzień świętości życia. Msza św. o godz. 7. rano . Zachęcamy do podejmowania duchowej adopcji dziecka poczętego.

Przyszła  niedziela to 4 Niedziela Wielkiego Postu zwaną „Laetare” czyli „Wesel się Jerozolimo” dlatego kolor liturgiczny to kolor szat różowych. Ofiary z Gorzkich Żali przeznaczamy na kwiaty do  Bożego grobu.

Zachęcamy  was do pięknego udziału w  nabożeństwach czyli drogi krzyżowej i gorzkich żali. Niech ta chwila wydzielona naszego czasu będzie tą piękną godziną czuwania przy Chrystusie. Troszczmy się wspólnie o wiarę w naszych rodzinach.

Dziękuję za sprzątanie  kościoła i  zapraszam rodziny na sobotę godz. 8.00.

Rodziny ;  Joanny Ciuruś , Ewy Borowiec, Barbary Barnaś, Agaty Sianko, Zofii Kubala , Jadwigi Motak, Zofii Ciuruś.

Jest Gość Niedzielny zapraszamy do lektury

Są do nabycia baranki diecezjalnego  dzieła Caritas , kupując wspomagamy najuboższych. Cena baranka to 5 złotych.

Z soboty przyszłej na niedzielę zmiana czasu na letni. ks. biskup ordynariusz wystosował komunikat   zokazji Uroczystości Zwiastowania Pańskiego obchodzonego jako dzień Świętości Życia. Zachęca nas do duchowej adopcji dziecka poczętego.

MSZE ŚWIĘTE od  19 marca do26 marca 2017r.

Niedziela 12 marca 2017r..

godz.7.00  + Józefa Gładysza w dniu imienin od żony i córek z rodzinami

Godz.10.30 + Stanisława  i Bronisławę Ciuruś Józefa i Józefy  Szatkowskich, Franciszka syna

Godz.15.00 +Edwarda i Józefy  Piwowarskich

Poniedziałek godz.7.00 + Józefa Kubonia

Wtorek godz. 7.00 +Józefy  Grochola od syna  Władysława  z rodziną

Środa godz. 17.00 + Dariusza, Stanisława, Elżbietę, Stanisława Sarlej.

Czwartek   godz. 7.00 + +Andrzeja Chamielca od siostry Wiesławy z rodziną

godz.7.00  + Adama i Magdaleny Boruta

Godz. 17.00 +  Jana Lisa od Ewy i Sławomira Lisów

Sobota godz. 7.00 + Józefa Baniaka  od siostry Janiny Borowiec

Niedziela 26 marca 2017r..

godz.7.00  + Józefa Ciećko, Józefa syna

Godz.10.30 + Stanisława  Cierniaka żonę Eleonorę wnuka Dariusza

Godz.15.00 + W 6 rocznicę śmierci Zdzisława Pachniewskiego z intencji dzieci.