Dziś  Msze św. W porządku zwykłym  O godz.7.00, godz.10.30 i popołudniu o godz.15.00

W Poniedziałek popołudniu o godz. 18.00 triduum przed peregrynacją obrazu miłosierdzia Bożego w naszej parafii . Po Mszy św. w dniu Narodzenia NMP poświęcenie ziarna siewnego.

Wtorek drugi dzień triduum  o godz. 18.00

W środę   wypada spowiedź od godziny 15.00   zapraszamy na nowennę do MBNP i modlitwę o dobry czas peregrynacji Jezusa Miłosiernego.

W czwartek to dzień przyjęcia obrazu . Uroczysta Msza święta   o godz.17.00   z udziałem ks. Bpa Ordynariusza Andrzeja Jeża z udziałem naszego radia RDN Małopolska.

W piątek dzień czuwania Msze święte

Msza  o godz. 7.00

Msza dla dzieci o godz.9.00

Msza dla chorych o godz. 10.30

Popołudniu 15.00 Modlitwa zawierzenia i Msza św.  oraz pożegnanie obrazu

Przyszła niedziela to inwestycyjna na wypłacenie stalli do prezbiterium.

W sobotę wypada  wspomnienie św. Jana Chryzostoma  b-pa i dr kościoła

Można  kupować obrazy oraz dekoracje  związane z dniem peregrynacji można nabywać po b. dobrej cenie. Tylko 100sztuk.

Podziękowania;tym co czyścili kostkę – Paniom; Przybysławskiej, Sumara , Paciorek, Cisak, Giemza, Przybysławska, Szczupał, Szuba, Gibała, Klimek, Sorota piękna praca , odczyszczenie figurki Matki Bożej, i koło niej . Dzięki waszej pracy można było użyć  myjki ciśnieniowej,  aby zachować  czystość .  Dziękuję państwu Lisom.

Sprzątanie kościoła ; zapraszam w czwartek rano o godz.8.00 ; rodziny Marty Żurek, Haliny Boruta, Teresy Borowiec , Mamiak Grażyny, Krystyny Leńczyk, Marii Kania, Agaty Zając , Barbary Glińskiej, Teresy Pleszczyńskiej, Katarzyny Boruta, Marty Mularz bardzo prosimy aby się zamienić aby nikogo nie brakowało