Dziś przeżywamy w naszej parafii odpust ku czci przeniesienia relikwii św. Stanisława Dziś  Msze św. W porządku ŚWIĄTECZNYM  O godz.7.00, suma o godz.11.00   i popołudniu o godz.15.00.

Na sumie: dziękuję ks. Celebransowi Edwardowi  który na wieść,  że ksiądz zachorował   przyjechał  i możemy dziękować za Mszę świętą i  piękne słowo Boże do którego ma wielki talent.

W tym tygodniu ;

W tym tygodniu  Msze święte rano o godz.7.00 i popołudniu wszystkie nabożeństwa  jużo godz.17.00 po Msze święte po niej nabożeństwa różańcowe.

We wtorek  wspomnienie MB różańcowej rozpoczął się odpust tygodniowy w sanktuarium MB Różańcowej  w Bochni

W środę zapraszamy na nowennę do MBNP i różaniec po nabożeństwie zbiórka ministrantów.

W czwartek  bł. Wincentego Kadłubka  bpa

W sobotę  o godz.14.00 ślub Krzysztofa Kurtyki i Jolanty Kania polecamy Bogu młodą parę.

Przyszła niedziela to 28. niedziela zwykła  i adoracyjna zmiana tajemnic różańcowych po prymarii . Jest to niedziela inwestycyjna składka przeznaczona na  osuszanie cmentarza. Bardzo proszę                 o pomoc abyśmy mogli to uczynić.

Jest Gość niedzielny a w nim artykuły o innych parafiach naszego dekanatu Rudy Rysie, Przyborów, Szczepanów

Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam rodziny; Marii Synowiec, Anny Konwent, Zofii Bilariusz, Stanisława Kurtki, Krystyny Pasierb, Anny Synowiec, Czesławy  Kuli.

Zmarła Anna Gibała dawniej Grądzik dziś ul. Łucka 3 pogrzeb we wtorek godz 12.30 wprowadzenie do kościoła i różaniec a o godz 13.00 Msza święta pogrzebowa  polecajmy ją Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…

Msze święte od 5 października12 października

NIEDZIELA  05.10.2014

GODZ.7.00  W35 Rocznicę ślubu  Krystyny i Józefa  z int córek

GODZ.10.30  +Anny Pasek

Główny celebrans +Józefa Fiut w 20 rocznicę  oraz dusze z rodziny z intencji żony z dziećmi

GODZ.15.00  W 1 rocznicę śmierci Marii Styrna  Jana męża, Walentego i Anny rodziców

Pon  godz.17.00  +  Antoniego Bilariusz  w 25 r.śm. i Marii żony

Wt godz. 17.00 + Bernadety i Zdzisława w 25 rocznicę ślubu z podziękowaniem za łaski z prośbą         o dalsze łaski i błogosławieństwo dla srebrnych Jubilatów

ŚR GODZ. 17.00   + Stanisława Kanię syna Andrzeja , Czesława Łobody Stanisława  Łobody Anny żony

Czw godz.17.00  + Stanisława Kanię syna Andrzeja , Czesława Łobody Stanisława  Łobody Anny żony

Piątek  godz. 17.00 + Heleny i Kazimierza Szęszoł

godz.17.00  + Marii, Jana, Stanisława Turlejów Lis

godzina 14.00 ślub Krzysztofa Kurtyki i Jolanty Kania . Prosimy o Boże łaski dla nowożeńców.

NIEDZIELA  12.10.2014r.

GODZ.7.00  + Marty , Juliana Pamułów , Marii i Michała Sudyków