Dziś niedziela  adoracyjna na każdej adoracji odmawiamy litanię do serca P.Jezusa.  i zmiana tajemnic różańcowych.

Msze święte w zwykłym porządku o godz.7.00, godz.10.30  14.45 nabożeństwo  czerwcowe i  o godz.15.00 Msza święta.

Środa wspominamy św. Jadwigę Królową

Piątek bł. Bogumiła bpa

W sobotę św. Barnabę ,Apostoła

Msze święte codziennie o godzinie 7.00 z wyjątkiem środy o godzinie 18.00

Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam rodziny na sobotę godz. 8.00 Teresy Kula, Władysławy Cisak. Doroty Malaga, Grażyny Lalik, Stanisława Kanię, Stanisława Martykę.

Przyszła niedziela to niedziela inwestycyjna.

Jeszcze raz dziękuję  wszystkim , którzy przygotowali piękne procesje.

Dziękuję także sponsorom słodyczy dla dzieci. Stowarzyszeniu na rzecz rozwoju wsi Bucze, panu Czesławowi, Milewski Danucie i synowi Krzysztofowi, P. Sudykom i Andreasikom.

Bacie Lis za sponsorowanie kwiatów na ołtarze.

Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary. Panu Józefowi Baniakowi za przywiezienie wycieraczek.

Dziękuję P.organiści za piękne prowadzenie pieśni.

Dziękuję Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Wsi Bucze za podjęcie konserwacji kapliczki św. Jana Nepomucena.

MSZE ŚWIĘTE od 5 czerwca do 12 czerwca 2016 r.

Niedziela   5 czerwca  2016.

Godz.7.00 + Piotra  Sarleja w rocznicę śmierci  i siostry  Anny.

Godz.10.30  chrzest Ksawerego, Franciszka Błaszczyka.

Godz.15.00 + Stanisławy  Minor w 17 rocznicę śmierci.  Męża  Władysława  córki Lucyny.

Poniedziałek Godz. 7.00+ Piotra Pluszyńskiego od chrześniaka Pawła Sowy z rodziną.

Wtorek godz.7.00 + Stanisława Mizery od siostry Emilii z rodziną

Środa godz. 18.00  w

40 rocznicę śmierci Bronisławy Kądziołka Stanisława męża.

Czwartek Godz. 7.00+ Michała Kuciela od Elżbiety, Agnieszki, Magdaleny, z rodzinami.

Piątek Godz.7.00  + Marii Rudnik od syna Janusza z dziećmi.

Sobota godz. 7.00 +  Stanisława Mizery od brata Tadeusza z rodziną

Niedziela     12   czerwca  2016.

Godz.7.00  w intencji Dominika  z okazji 18 rocznicy urodzin. Msza dziękczynno błagalna .

Godz.10.30  chrzest Mikołaja Bożydara  Witkowskiego

Godz.15.00  z okazji 16 rocznicy ślubu Urszuli i Mariusza . Msza dziękczynno błagalna