Dziś Niedziela adoracyjna : Msze święte o godzinie o  10.30 i popołudniu o godzinie 15.00

 W tym tygodniu:

We wtorek uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli.

Msze św. W zwykłym porządku Msze święte o godzinie o  10.30 i popołudniu o godzinie 15.00

Orkiestra z Okulic daje koncert w naszym kościele. Od 9.30 do 10.30 I zapraszają na koncert.

W środę zapraszamy na nowennę o godz.17.00

 Jest Gość niedzielny a w nim artykuły

 Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam rodziny w sobotę na godzinę 8.00Kazimierza Rysiewicza, Zofii Zachara , Marii Mizera, p. Kołodziejów, Katarzyny Witkowskiej i Marii Rysiewicz.

 Dziękuję róży różańcowej Anny Niedzielskiej 200 zł

 Ofiary administracyjne i potrzeby Kościoła  złożyli;  > Przeczytać

 

Msze św. od  4 stycznia do 11 stycznia

 

Niedziela  4 stycznia 2015 r.

 Godz.7.00. +  Juliana i Marty Pamułów , Andrzeja Andrasika i Józefa Ciećko

 Godz.10.30 + Anieli Kania

  Godz.15.00 +  Barbary i Zdzisława Golis

 29.12 Pon godz.7.00  +  Magdaleny Kobyłeckiej od firmy Kobyłecki

 Wtorek UROCZYSTOŚĆ  OBJAWIENIA PAŃSKIEGO TRZECH KRÓLI 2015

  godz.7.00 + Andrzeja Mularza od syna Dominika z żoną

 Godz.10.30 +   Anieli Kania od syna Jacka z rodziną

 Godz.15.00.  W 8 rocznicę ślubu  Agnieszki i Sławomira

 Środa godz.17.00.   + Anieli Kania

 Czwartek godz.7.00  + Andrzeja Mularza

 Piątek  Św. Godz.7.00 +Magdaleny Kobyłeckiej od firmy Kobyłecki

 Sobota godz.7.00 + Anieli Kania

 Niedziela  4 stycznia 2015 r.

 Godz.7.00. +  Edwarda Piwowarskiego  w 24 rocznicę śmierci

 Godz.10.30 + w 23 rocznicę śmierci Józefa Maty są , Kazimierza syna i rodziców z obu stron

  Godz.15.00 + Anielę Kania

 Kolęda

 Niedziela  Bucze od 11.30 od p.Zofii Łucarz do P.Baństwa Baniaków

 poniedziałek Zagrody od P.Adama Gibały do P.  Borowców

 wtorek Trzech Króli Grądzik od P. Sudyków i Mietłów  do P. Matysów

 Środa od 13.00  Bucze  od P.  Czachorów  do P. Lisów

 Czwartek  od 14.00  Pobłonie odp. Raszewskich  p. Pasierbów  do P. Chamielców

 Piątek  Podbłonie od 9.00 od. P. Synowców i Cisaków   do p. Barnasiów

 Sobota od godz.9.00   Bucze od P. Szubów ido P. Łobodów

 Niedziela  os. Słoneczne 11.30. Od Stanisławy Sarlej

 Przyszły poniedziałek  od 13.00. Skotnik od P. Pluszyńskich do P. Prokopów

 Przyszły wtorek   od 14.00 od p. Dudków i p. Mendlów do P. Wygasiów