Coroczne Jasełka przygotowane przez Publiczną Szkołę Podstawową im. ks. Jana Twardowskiego w Buczu, tym razem, dzięki przychylności ks. proboszcza Ryszarda Pluty, odbyły się w naszym kościele parafialnym. Na wstępie Dyrektor Michał Fudala przywitał zebranych gości i młodych aktorów.
Piękna i profesjonalna gra młodych aktorów zachwyciła wszystkich zebranych. Publiczność była urzeczona występem nagradzając uczniów gromkimi brawami na stojąco.
Podziękowania i gratulacje uczniom oraz życzenia mieszkańcom złożyli ks. proboszcz Ryszard Pluta, przewodniczący Rady Powiatu Kazimierz Brzyk oraz wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Piotr Wyczesany. Odczytany został także list pani poseł Józefy Szczurek – Żelazko.

Słodkie upominki aktorom sponsorowali Irena i Stanisław Górowie oraz Czesław Borowiec.

Należy podkreślić ogromny wkład pracy nauczycieli przygotowujących całą nowoczesną oprawę – głównego reżysera Beatę Skórnóg (scenariusz, dekoracja i muzyka) i Joannę Malik, a także rodziców, którzy wykazali duże zaangażowanie w idealnym doborze strojów dla aktorów.

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/103627628666552327036/albumid/6513222508543547233?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]