Dziś niedziela synodalna i modlimy się o owoce 5 Synodu Diecezji Tarnowskiej. Msze święte o 7:00 10:30 i po południu o 15:00.
W tym tygodniu:
Wypada pierwszy piątek miesiąca spowiadamy przez cały tydzień a szczególnie w pierwszy piątek miesiąca. Będzie ksiądz misjonarz Wiesław spowiadał.
W środę
Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 9:00 zapraszamy wszystkich dzieci i młodzież.
Zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00.
Wypada pierwszy czwartek miesiąca modlimy się w intencji powołań do służby Bożej.
Wypada 1 piątek miesiąca. wspominamy w liturgii Świętego Grzegorza Wielkiego papieża i doktora kościoła to również pierwszy piątek miesiąca. Msze święte rano o 7:00 i po południu o 18:00. Wyjazd do chorych o godzinie 8:15.
Ksiądz misjonarz z Peru ksiądz Wiesław Tworzydło będzie uczestniczył we Mszy świętej i spowiadał rano i popołudniu. Ofiary w tym dniu złożone są przeznaczone na cele misyjne.
Wypada pierwsza sobota miesiąca i nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Matki Bożej o 7:00 rano z różańcem.
Przyszła niedziela to pierwsza niedziela września adoracyjna msze święte o 7:00 o godzinie 10:30 i po południu o 15:00.
Trwa działalność V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Modlimy się w intencji owoców V synodu.
Modlimy się o owocne przeżycie misji świętych w parafii.
Dziękuję za troskę o czystość kościoła zapraszam następne rodziny w sobotę na godzinę 8.00: Joanny z Szczerbińskiej, Heleny Smoleń, Moniki Strąg, Barbary Czachor, Marii Zachara, Zuzanny Stypka
Jest Gość Niedzielny – Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
Przypominam prośbę sanepidu o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych.
Ostatnio na potrzeby kościoła złożyli.
1.pewna rodzina z Podlesia 200 zł,

Msze święte od 29 sierpnia do 5 września 2021

Niedziela 22.08.2021r.

Godz. 7.00 , 40-lecie ślubu Henryki i Janusza Msza dziękczynno-błagalna z intencji dzieci z rodzinami.
Godz.10.30 + Piotra Pluszyńskiego od syna Adama
Ks.Leszek w 25 rocznice ślubu Msza dziekczynno – błagalna
Godz.15.00 + Heleny Wolsza 3 rocznicę śmierci i męża Tadeusza.

Godzina 7.00 + Jana Urbańskiego córki Angeliny.
Wtorek Godzina 7.00

• Grażyny Sarlej od teścia
    Środa godzina 9.00 + Grażyny Sarlej od Agnieszki i Adama z rodziną.
    Godzina 18.00 + Mieczysława Jarosza, Wiesława syna.
    Czwartek godzina 7.00 + Grażyny Sarlej.
    Piątek godzina 7.00 + księdza Józefa Pleszczyńskiego 20 rocznicę śmierci i Władysława brata i rodziców.
    Ksiądz Wiesław w 30 dzień po śmierci Ludwika Pleszczyńskiego od żony i dzieci.
    Godzina 18.00. +Grażyny Sarlej od Elżbiety Stoch

Sobota – godz.7.00 + 18 rocznica urodzin Pauliny- Msza dziękczynno-błagalna i o dobrą drogę życia
Godz.10.00 chrzest Gabriela Skórki
Godz.14.00 ślub w rodzinie ks. Proboszcza
Niedziela 22.08.2021r.
Godz. 7.00 , w rocznicę śmierci Marii Kotra, Krzysztofa męża.
Godz.10.30 + Andrzeja Chamielca w piątą rocznicę śmierci Edwarda ojca i zmarłych z rodziny Lamotów.
Godz.15.00 + Edwarda Klimka i zmarłych z rodziny.

Ks. Leszek Zalewski odprawia według intencji sobie powierzonych.