Dziś niedziela i Uroczystość Poświęcenia tego Kościoła. Msze święte o 7:00 10:30 i po południu o 15:00.

W tym tygodniu:

We wtorek w liturgii wspominamy Św. Bartłomieja , Apostoła

W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00.

W czwartek Uroczystość Najświętszej Marii Panny Częstochowskiej

W piątek wspominamy w liturgii św. Monikę

W sobotę wspominamy w liturgii św. Augustyna

Przyszła niedziela to niedziela synodalna

Msze święte o 7:00 10:30 i 15:00.

Trwa działalność V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Modlimy się w intencji owoców V synodu.

Modlimy się o owocne przeżycie misji świętych w parafii.

Dziękuję za troskę o czystość kościoła zapraszam następne rodziny  w sobotę na godzinę 8.00 Stanisławy Sarlej, Karoliny Surowiec Joanny Szczerbińskiej, Ewy Lis, Sławomira Lis.

Jest Gość Niedzielny – Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych.

Ostatnio na potrzeby kościoła złożyli.

1.pewna rodzina 200 zł, 2. Państwo Sarlejowie200 zł

3. Państwo Rabiaszowie 200 zł

Msze święte od 22 do 29 sierpnia 2021

Niedziela 22.08.2021r.

Godz. 7.00 ,+ Janiny i Edwarda Milewskich pierwszą rocznicę śmierci Edwarda od córki z mężem

Godz.10.30 Msza św. dziękczynno – błagalna   w 11 rocznicę ślubu Natalii i Pawła.

Godz.15.00 18 rocznicę urodzin Jakuba Msza św. Dziękczynno-błagalna.

Godzina 7.00  + Heleny Smulskiej i Stanisława męża

Wtorek Godzina 7.00

+ Mieczysława Jarosza ,Wiesława syna

Środa godzina 7.00  + czym się rocznicę śmierci Tadeusza Szuby

Godzina 18.00  + Janiny Matys od wnuczki Kingi z rodziną

Czwartek  godzina 7.00 + Jana Urbańskiego od syna Mariusza z rodziną.

Ks. Leszek Zalewski odprawi Mszę w 7 dz. Po śmierci Cecylii Musiał

Piątek godzina 7.00 + Jana Urbańskiego od córki Marzeny z rodziną.

Sobota – godz.7.00 + o błogosławieństwo Boże w rodzinie.

Ks. Leszek Zalewski odprawi Mszę w 25 lecie ślubu Małgorzaty i Bolesława. Msza dziękczynno-błagalna.

Niedziela 22.08.2021r.

Godz. 7.00 , 40-lecie ślubu Henryki i Janusza Msza dziękczynno-błagalna z intencji dzieci z rodzinami.

Godz.10.30  + Piotra Pluszyńskiego od syna Adama

Godz.15.00 + Heleny Wolsza 9 rocznicę śmierci i męża Tadeusza.

Ks. Leszek Zalewski odprawia WT, PI + Jana Urbańskiego