Dziś Niedziela 12 Niedziela zwykła. Msze  święte  następujących godzinach o 7:00 , 10:30  i  po południu o 14.45 nabożeństwo czerwcowe i o 15:00 Msza Święta

W tym tygodniu:

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00.

W piątek zakończenie roku szkolnego . Zapraszam na dziękczynienie P.Bogu i prosmy o laske zdrowia i sil do pelnienia woli P.Boga aby byl z nas P.Bóg zadowolony.

W niedzielę  27 czerwca ochodzimy  odpust w Buczu ku czci MB Nieustającej Pomocy głownej Patronki naszej parafii, którą ustanowił ksiądz Andrzej Kmiecik, aby była dla wszystkich Nieustajacą Pomocą we wszystkich sprawach.  Na sumie jubileusz 40 lecia kapłaństwa ks. Jana Jarosza. Msze święte o 7: 00 , uroczysta suma o 11:00 odpustowa zaś  popołudniu o 14:45 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o 15:00 Msza Święta.

Trwa działalność V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Dzis niedziela synodalna.  Dziękuję za współpracę.

Dziękuję za troskę o czystość kościoła zapraszam następne rodziny  w sobotę na godzinę 8.00 ;  Heleny Boruta, Teresy Borowiec, Marii Kania, Agaty Chrłmińskiej, Teresy Pleszyńskiej, Danuty Tomasik,  Małgorzaty Mussiał

Jest Gość Niedzielny – Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych.

Zapraszam wszystkim biorącym udział w procesji chłopczykow z dzwoneczkami i  dziewczynki  sypiące kwiaty,  dzieci pierwszo- komunijne i ich rodziców . nadzwyczajnych szafarzy, Rycerzów Kolumba, wszystkich niosących  feretrony i chorągwie,  strażaków , służbę liturgiczną,  ministrantów i lektorów,  ceremoniarzów.

Msze święte od 20 do 27 czerwca 2021

Niedziela 20.06.2021

Godzina 7.00  +  Władysława Gibały 25 rocznicę śmierci.

Godzina 10.30 Marii Ćwioro, Krystiana Łobody od Eweliny i Anety

Godzina 15.00. 18 rocznicę urodzin Stanisława. Msza dziękczynno-błagalna.

Poniedziałek

Godzina 7.00  + genowefy grodkowskiej 20 rocznicę śmierci , Jana męża,  Józefa kuciela

Wtorek

Godzina 7.00  + 29 rocznicę śmierci Józefa Góraka, Janiny i Władysława Zalewskich.

godzina 7.00 + Józefa Kani od dzieci.

Godzina 18.00 + Ireny Sobol od dzieci

Czwartek   + Jana Rudnika od żony.

Godzina 9.00 zakończenie roku zapraszamy .

+Antoniego Majerowicza z okazji imienin.

Sobota – godz.7.00  + Janiny Sorota z okazji imienin.

Niedziela 27.06.2021 ODPUST KU CZCI MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

Godzina 7.00  +  Piotra Pruszyńskiego od żony dzieci i wnuków w dniu imienin.

Godzina 11.00  Józefa Rysiewicza w rocznicę śmierci Marii żony.

Ks jubilat Jan we wlasnej intencji.

Godzina 15.00. + Władysława Kani od brata ks. Józefa