Dziś Niedziela 16 Niedziela zwykła i inwestycyjna. Msze  święte  następujących godzinach o 7:00 , 10:30  i  po południu o  15:00 Msza Święta

W tym tygodniu:

W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00.

W czwartek W Szczepanowie Świętej Marii Magdaleny odpust.

W piątek wspominamy święto Brygidy,  patronki Europy.

Przyszła niedziela 17 niedziela zwykła

Msze święte o 7: 00 , o 10:30 i popołudniu o 15:00 Msza Święta. Z okazji świętego Krzysztofa błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Aby uniknąć biegania i oczekiwania dlatego też poświęcenie będzie każdego samochodu przejeżdżającego przy wyjeździe koło dzwonnicy  po Mszy świętej.

Trwa działalność V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Modlimy się w intencji owoców V synodu.

Dziękuję za troskę o czystość kościoła zapraszam następne rodziny  w sobotę na godzinę 8.00 ; na kościół Grażyny Czaja, Małgorzaty Stokłosa, Marzeny Barnaś, Edyty Wajdzik , Jolanty Frankowskiej, Bernadety Maślak oraz na cmentarz Teresy Gój, Marii Synowiec, Zofii Bilariusz, Krystyny Pasierb, Anny Synowiec, Czesławy Jordan.

Jest Gość Niedzielny – Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych.

Ofiary w przyszły niedzieli jak słyszeliśmy w komunikacie przeznaczone są na poszkodowanych przez powodzie.

Trwają prace w plebanii nad odnowieniem mieszkań wymieniana ¼ na nowoczesne oświetlenie dana zaliczkę wysokości 1500 zł na zakup nowych lamp , zakupiono na fakturę i zamontowano 4 moskitiery wysokości 450 zł. Wszystko to zostało pokryte z ostatniej składki inwestycyjnej która wynosiła 2300 zł.

Na miarę naszych sił i środków będziemy kontynuować dalsze prace.

Dziękuję za zamontowanie moskitier panu.

Dziękuję za pomoc w prowadzeniu pracy ani gospodyni oraz panu Sławkowi. Dziękuję wszystkim to że dbają o cmentarz. Wywóz ostatniego kontenera to kwota zapłacona z faktury 2400 zł dotychczas płaciliśmy ponad 1000 zł.

Rozliczenie mszy świętych.

Msze święte od 18 do 25 lipca 2021

Niedziela 18.07.2021r.

Godzina 7.00  + Józefa Kani od córki Ani.

Godzina 10.30  + Tadeusza Szczupała od żony i dzieci

Godzina 15.00  + Janiny   i Stanisława Pacura i rodziców z obu stron.

Poniedziałek Godzina 7.00  + Janiny Matys od wnuka Marcina

18.00  około 7 dzień po śmierci Grażyny Sarlej od męża.

Wtorek Godzina 7.00  + w pierwszą rocznicę śmierci Józefa Kubonia i rodziców

godzina 7.00 + Józefa Boruty 39 po śmierci od Danuty i Tadeusza Tomasików.

Godzina 18.00 w  15 rocznicę ślubu msza święta dziękczynno- błagalna

Czwartek  godzina 7.00 + Marii i  Józefa Falkowskich , Anny  Cierniak

Godzina 7.00

+ 27 rocznica śmierci Anny Przepiórka Stanisława męża i zmarłych z rodziny.

Sobota – godz.7.00 + Edwarda Gibały 40 czwartą rocznicę śmierci z okazji imienin, żony Anny , zmarłych z rodziny od córki Ewy z rodziną.

Niedziela 25.07.2021r.

Godzina 7.00  +Piotra Pruszyńskiego od córki Jadwigi.

Godzina 10.30  + Anny Koczwara z okazji imienin.

Godzina 15.00  + Artura Barnasia w drugą rocznicę śmierci.